Structură executiv

Administrator public
Daniel Gligoraş -
Adresă: Bd. Eroilor nr.5, cam. 107
Telefon: 0268-410777
Fax: 0268- 470311; 0268-475576
Email: daniel.gligoras@judbrasov.ro

Secretariat administrator public
Anca Cogalniceanu - Consilier
Adresă: Bd.Eroilor nr.5, Camera 107
Telefon: 0268-410777 int.227
Fax: 0268-470311
Email: anca.cogalniceanu@judbrasov.ro

Secretar al judeţului Braşov
Maria Dumbraveanu -
Adresă: Bd. Eroilor nr.5- Camera 106
Telefon: 0268-410777, Int.107
Fax: 0268-475576
Email: maria.dumbraveanu@judbrasov.ro

Compartimentul manageri publici
Alina Ioana Szasz - Coordonator
Adresă: Str. Nicolae Balcescu nr.67-Camera 18
Telefon: 0268-410777/223
Fax: 0268-475576
Email: alina.szasz@judbrasov.ro

Serviciul administratie publica si relatii cu publicul
Silvia Monica Bradu - Sef serviciu
Adresă: Bd. Eroilor nr.5- Camera 105
Telefon: 0268-410777 int.241
Fax: 0268-475576
Email: monica.bradu@judbrasov.ro

Compartimentul informare, relaţii cu publicul secretariat ATOP
Ana Monica Joita - Coordonator
Adresă: Bd. Eroilor nr.5-Camera 10
Telefon: 0268-410777 int. 198
Fax: 0268-475576
Email: monica.joita@judbrasov.ro

Direcţia economică
Gabriela Agafitei - Director executiv
Adresă: Bd. Eroilor nr.5- Camera 112
Telefon: 0268/414548 ,410777 int.168
Fax: 0268-415408
Email: gabriela.agafitei@judbrasov.ro

Serviciul financiar contabilitate
Viorica Olteanu - Sef serviciu
Adresă: Bd. Eroilor nr.5-Camera 118
Telefon: 0268-410777 int.127, 204
Fax: 0268-415408
Email: viorica.Olteanu@judbrasov.ro

Serviciul buget
Ildiko Sandor - Sef serviciu
Adresă: Bd. Eroilor nr.5-Camera 11
Telefon: 0268-410777 int.115, 251
Fax: 0268-415408
Email: sandor.ildiko@judbrasov.ro

Compartimentul CFPP
Angela Pivoda - Coordonator
Adresă: B-dul Eroilor, nr.5, Camera 116
Telefon: 0268-410777 int.161
Fax: 0268.415408
Email: angela.pivoda@judbrasov.ro

Biroul administrativ
Alin Teritean - Sef birou
Adresă: Bd. Eroilor nr. 5, Camera 25
Telefon: 0268-410777 int.270
Fax: 0268-415408
Email: alin.teritean@judbrasov.ro

Direcţia achizitii si contractare
Elena Andreea Radulea - Director executiv
Adresă: Str. Nicolae Balcescu nr.67- Camera 24
Telefon: 0268-410777 int.104
Fax: 0268-415408
Email: andreea.radulea@judbrasov.ro

Serviciul achizitii publice
Daniela Anca Boboc - Sef serviciu
Adresă: Str. Nicolae Balcescu nr.67 Camera 19
Telefon: 0268-410777 int. 120
Fax: 0268-415408
Email: daniela.boboc@judbrasov.ro

Birou centralizare achiziții publice și strategii
- - - Sef birou
Adresă: B-dul Eroilor nr.5
Telefon: 0268-410777
Fax: 0268-475576
Email: -@judbrasov.ro

Direcţia juridica
Claudia Corina Craciun - Director executiv
Adresă: B-dul Eroilor nr.5, camera 105
Telefon: 0268-410777 int.245
Fax: 0268-475576
Email: claudia.craciun@judbrasov.ro

- - - Director executiv adjunct
Adresă: B-dul Eroilor nr.5
Telefon: 0268-410777 int.245
Fax: 0268-475576
Email: -

Serviciul juridic contencios
Elena Mariana Mone - Sef serviciu
Adresă: Bd. Eroilor nr.5, Camera 9
Telefon: 0268-410777 int.119
Fax: 0268-475576
Email: mariana.mone@judbrasov.ro

Birou patrimoniu
Maria Mitarca - Coordonator
Adresă: Str. Nicolae Balcescu nr.67, Camera 8
Telefon: 0268-410777 int.116
Fax: 0268-415408
Email: maria.mitarca@judbrasov.ro

Compartiment guvernanță corporativă
- - - Coordonator
Adresă: B-dul Eroilor nr.5
Telefon: 0268-410777
Fax: 0268-475576
Email: -@judbrasov.ro

Birou audit intern
Tiberiu Alexandru Popa - Sef birou
Adresă: Str.N.Balcescu nr.67, Etaj 1
Telefon: 0268-410777 int.295,163
Fax: 0268-475576
Email: tiberiu.popa@judbrasov.ro

Compartimentul management integrat calitate-mediu
Codrina Barbu - Coordonator
Adresă: Str. Ecaterina Varga nr.23
Telefon: 0268-415140
Fax: 0268-475576
Email: codrina.barbu@judbrasov.ro

Cabinet preşedinte
Loredana Puiu - Sef birou
Adresă: Bd. Eroilor nr.5, Camera 103
Telefon: 0268-415024, 0268-410777 int.140
Fax: 0268-475576
Email: puiu.loredana@judbrasov.ro

Compartimentul comunicare, imagine si relatii cu presa
Mihaela Chicomban - Consilier
Adresă: B.dul Eroilor nr.5, Camera 103
Telefon: 0268-410777 int. 105
Fax: 0268-475576
Email: mihaela.chicomban@judbrasov.ro

Secretariat vicepresedinti
Simona Condruz - Consilier
Adresă: B-dul Eroilor nr.5, Camera 113
Telefon: 0268-410777int.228; 0268-415408; 0268-419145
Fax: 0268-471903
Email: simona.condruz@judbrasov.ro

Serviciul resurse umane, strategii de informatizare
Claudia Duicu - Sef serviciu
Adresă: Bd. Eroilor nr.5 -Camera 7
Telefon: 0268-410777 int 181
Fax: 0268-475576
Email: claudia.duicu@judbrasov.ro

Compartiment monitorizare și implementare proiect aeroport internațional Brașov-Ghimbav
- - - Coordonator
Adresă: B-dul Eroilor nr.5
Telefon: 0268-410777
Fax: 0268-475576
Email: -@judbrasov.ro

Direcția drumuri județene și servicii publice
Mihai Lucian Pascu - Director executiv
Adresă: Bd. Eroilor nr.5, Camera 115
Telefon: 0268-410777 int. 103
Fax: 0268-475576
Email: mihai.pascu@judbrasov.ro

Compartiment salvamont
Adrian Ion Benga - Coordonator
Adresă: B-dul Eroilor nr.5
Telefon: 0268-410777
Fax: 0268-475576
Email: -@judbrasov.ro

Radu Decebal Bunea - Coordonator
Adresă: B-dul Eroilor nr.5
Telefon: 0268-410777
Fax: 0268-475576
Email: -@judbrasov.ro

Serviciul lucrări de întreținere și investiții pe drumurile județene
Carmen Silvia Bran - Sef serviciu
Adresă: Str. Ecaterina Varga nr.23
Telefon: 0268-410777
Fax: 0268-475576
Email: carmen.bran@judbrasov.ro

Unitatea judeţeană pentru monitorizarea serviciilor comunitare de utilităţi publice-Autoritatea de transport judeţean de persoane
Dorina Alexandru - Consilier
Adresă: Str. Nicolae Balcescu nr.67
Telefon: 0268-410777
Fax: 0268-475576
Email: dorina.alexandru@judbrasov.ro

Compartimentul execuție și exploatare drumuri județene
- - - Coordonator
Adresă: Str. Ecaterina Varga nr.23
Telefon: 0268-410777
Fax: 0268-442422
Email: -@judbrasov.ro

Serviciul gestionare, urmărire, decontare contracte
- - - Sef serviciu
Adresă: Str. Ecaterina Varga nr.23
Telefon: 0268-410777
Fax: 0268-475576
Email: -@judbrasov.ro

Compartimentul gestionare, urmărire, decontare contracte de lucrări
- - - Consilier
Adresă: Str. Ecaterina Varga nr.23
Telefon: 0268-410777
Fax: 0268-475576
Email: -@judbrasov.ro

Compartimentul gestionare, urmărire decontare contracte servicii publice
- - - Consilier
Adresă: Str. Ecaterina Varga nr.23
Telefon: 0268-410777
Fax: 0268-475576
Email: -@judbrasov.ro

Direcția de sănătate și asistență medicală
Adelina Mihaela Vasioiu - Director executiv
Adresă: Brașov Diaconu Coresi nr. 1
Telefon: 0368-419111
Fax: 0368-419122
Email: adelina.vasioiu@judbrasov.ro

Compartimentul asistență medicală
- - - Consilier
Adresă: Brașov Diaconu Coresi nr. 1
Telefon: 0368-419111
Fax: 0368-419122
Email: -@judbrasov.ro

Compartimentul asistență socială și medico-socială
- - - Consilier
Adresă: Brașov Diaconu Coresi nr. 1
Telefon: 0268-410777
Fax: 0268-475576
Email: -@judbrasov.ro

Direcţia management proiecte
Nicolae Sacuiu - Director executiv
Adresă: Bd. Eroilor nr.5, Camera 115
Telefon: 0268-410777 int.212, 0268-418739
Fax: 0268-475576
Email:

- - - Director executiv adjunct
Adresă: B-dul Eroilor nr.5
Telefon: 0268-410777
Fax: 0268-475576
Email: -@judbrasov.ro

Unitatea de implementare a proiectului - Sistem de management integrat al deseurilor in Judetul Brasov-
Alina Negoescu - Coordonator
Adresă: B-dul Eroilor nr 5, Camera 4
Telefon: 0268-410777 int.200
Fax: 0268-475576
Email: alina.negoescu@judbrasov.ro

Compartimentul implementare proiecte
Ildiko Pop - Coordonator
Adresă: Str. Nicolae Balcescu nr.67, Camera
Telefon: 0268-410777/223
Fax: 0268-475576
Email: ildiko.pop@judbrasov.ro

Serviciul invatamant, cultura, turism, sport, culte si relatii externe
Nicoleta Iures - Sef serviciu
Adresă: Bd. Eroilor nr.5 -Camera 101
Telefon: 0268-410777 int. 142
Fax: 0268-475576
Email: nicoleta.iures@judbrasov.ro

Arhitect Sef
Adrian Emilian Ibănescu - Arhitect sef
Adresă: B-dul Eroilor nr.5 - Camera 108
Telefon: 0268-410.777 int.167 0268-417369
Fax: 0268-475576
Email: adrian.ibanescu@judbrasov.ro

Serviciul autorizaţii, avize şi disciplina în construcţii
Radu Voinea - Sef serviciu
Adresă: Str. Nicolae Balcescu nr.67, Camera 10
Telefon: 410777 int.222
Fax: 0268-415408
Email: radu.voinea@judbrasov.ro

Birou urbanism amenajarea teritoriului
Daniela Botoman - Sef birou
Adresă: N.Balcescu nr.67, cam. 8
Telefon: 0268.410.777 int. 214
Fax: 0268.415.408
Email: daniela.botoman@judbrasov.ro

Compartimentul protecţia mediului
Alexandra Anghel - Coordonator
Adresă: Str. Nicolae Balcescu nr.67, Camera 3
Telefon: 0268-410777 int.166
Fax: 0268-471903
Email: alexandra.anghel@judbrasov.ro

Evenimente în desfășurare