Structură executiv

Secretar general al judeţului Braşov
Maria Dumbraveanu -
Adresă: Bd. Eroilor nr.5- Camera 106
Telefon: 0268-410777, Int.107; 0268-417903
Fax: 0268-475576
Email: maria.dumbraveanu@cjbrasov.ro

Administrator public
Daniel Gligoraş -
Adresă: Bd. Eroilor nr.5, cam. 107
Telefon: 0268-410777
Fax: 0268- 470311; 0268-475576
Email: daniel.gligoras@cjbrasov.ro

Secretariat administrator public
Anca Cogalniceanu - Consilier
Adresă: Bd.Eroilor nr.5, Camera 107
Telefon: 0268-410777 int.227
Fax: 0268-470311
Email: anca.cogalniceanu@cjbrasov.ro

Compartimentul manageri publici
Alina Ioana Szasz - Coordonator
Adresă: Str. Nicolae Balcescu nr.67-Camera 18
Telefon: 0268-410777 interior 223
Fax: 0268-475576
Email: alina.szasz@cjbrasov.ro

Serviciul administratie publica si relatii cu publicul
Silvia Monica Bradu - Sef serviciu
Adresă: Bd. Eroilor nr.5- Camera 105
Telefon: 0268-410777 int.241
Fax: 0268-475576
Email: monica.bradu@cjbrasov.ro

Compartimentul informare, relaţii cu publicul secretariat ATOP
Aurelian Mindrescu - Coordonator
Adresă: Bd. Eroilor nr.5-Camera 105 A
Telefon: 0268-410777 int. 234
Fax: 0268-475576
Email: aurelian.mindrescu@cjbrasov.ro

Direcţia economică
Gabriela Agafitei - Director executiv
Adresă: Bd. Eroilor nr.5- Camera 112
Telefon: 0268-410777 int.168 sau 0268-414548
Fax: 0268-415408
Email: gabriela.agafitei@cjbrasov.ro

Serviciul financiar contabilitate
Viorica Olteanu - Sef serviciu
Adresă: Bd. Eroilor nr.5-Camera 118
Telefon: 0268-410777 int. 407 sau 0368-883333
Fax: 0268-415408
Email: viorica.olteanu@cjbrasov.ro

Serviciul buget
Ramona Broscatan - Sef serviciu
Adresă: Bd. Eroilor nr.5-Camera 11
Telefon: 0268-413881 sau 0268-410777 int.115
Fax: 0268-415408
Email: ramona.broscatan@cjbrasov.ro

Biroul Angajamente Bugetare și CFPP
Angela Pivoda - Sef birou
Adresă: B-dul Eroilor, nr.5, Camera 116
Telefon: 0268-410777 int.161
Fax: 0268.415408
Email: angela.pivoda@cjbrasov.ro

Compartiment administrativ
Alin Teritean - Consilier
Adresă: Bd. Eroilor nr. 5, Camera 25
Telefon: 0268-410777 int.270
Fax: 0268-415408
Email: alin.teritean@cjbrasov.ro

Compartimentul gestionare parc auto
Marius Cainamisir - Consilier
Adresă: B-dul Eroilor, nr.5, Camera 25
Telefon: 0268-410777 int. 272
Fax: 0268-415408
Email: marius.cainamisir@cjbrasov.ro

Direcţia achizitii si contractare
Elena Andreea Papuc - Director executiv
Adresă: Str. Nicolae Balcescu nr.67- Camera 24
Telefon: 0268-410777 int.104 sau 0268-472306
Fax: 0368-440040
Email: andreea.papuc@cjbrasov.ro

Serviciul achizitii publice
Elena Andreea Papuc - Sef serviciu
Adresă: Str. Nicolae Balcescu nr.67
Telefon: 0268-410777 int. 221
Fax: 0268-415408
Email: andreea.papuc@cjbrasov.ro

Birou centralizare achiziții publice și strategii
Mihaela Didona Bortes - Sef birou
Adresă: B-dul Eroilor nr.5
Telefon: 0268-410777
Fax: 0268-475576
Email: didona.bortes@cjbrasov.ro

Direcţia Juridică
Claudia Corina Craciun - Director executiv
Adresă: B-dul Eroilor nr.5, camera 10A
Telefon: 0268-410777 int. 428 sau 0268-410817
Fax: 0268-475576
Email: claudia.craciun@cjbrasov.ro

Loredana Daniela Iuga - Director executiv adjunct
Adresă: B-dul Eroilor nr.5, camera 10A
Telefon: 0268-410777 int. 245
Fax: 0268-475576
Email: loredana.iuga@cjbrasov.ro

Serviciul juridic contencios
Elena Mariana Mone - Sef serviciu
Adresă: Bd. Eroilor nr.5, Camera 9
Telefon: 0268-410777 int.119
Fax: 0268-475576
Email: mariana.mone@cjbrasov.ro

Birou Patrimoniu
Teodora Lacramioara Kadas-Iluna - Sef birou
Adresă: Str. Nicolae Balcescu nr.67, Camera 6
Telefon: 0268-410777 int.298
Fax: 0268-415408
Email: teodora.kadas@cjbrasov.ro

Compartiment guvernanță corporativă
Ramona Florentina Stacescu - Consilier
Adresă: B-dul Eroilor nr.5
Telefon: 0268-410777
Fax: 0268-475576
Email: ramona.stacescu@cjbrasov.ro

Birou audit public intern
Mirela Tarcau - Sef birou
Adresă: Str.N.Balcescu nr.67, Etaj 1
Telefon: 0268-410777 int.295,163
Fax: 0268-475576
Email: mirela.tarcau@cjbrasov.ro

Compartimentul management integrat calitate-mediu
Codrina Barbu - Coordonator
Adresă: Str. Ecaterina Varga nr.23
Telefon: 0268-415140
Fax: 0268-475576
Email: codrina.barbu@cjbrasov.ro

Cabinet preşedinte
Loredana Puiu - Sef Cabinet
Adresă: Bd. Eroilor nr.5, Camera 103
Telefon: 0268-415024, 0268-410777 int.140, 413
Fax: 0268-475576
Email: loredana.puiu@cjbrasov.ro

Compartimentul comunicare, imagine si relatii cu presa
Mihaela Chicomban - Consilier
Adresă: B.dul Eroilor nr.5, Camera 103
Telefon: 0268-410777 int. 105
Fax: 0268-475576
Email: mihaela.chicomban@cjbrasov.ro

Secretariat vicepresedinte Szenner Zoltan
Loredana Puiu - Sef Cabinet
Adresă: B-dul Eroilor nr.5, Camera 113
Telefon: 0268-410777 int.228; 0268-419281
Fax: 0268-471903
Email: loredana.puiu@cjbrasov.ro

Secretariat vicepresedinte Şerban Todorică Constantin
Loredana Puiu - Sef Cabinet
Adresă: B-dul Eroilor nr.5, camera 109
Telefon: 0268-410777 int. 220 sau 0268-419145
Fax: 0268-415408
Email: loredana.puiu@cjbrasov.ro

Serviciul resurse umane, strategii de informatizare
Claudia Duicu - Sef serviciu
Adresă: Bd. Eroilor nr.5 -Camera 7
Telefon: 0268-410777 int 181 sau 0268-411777
Fax: 0268-475576
Email: claudia.duicu@cjbrasov.ro

Direcția implementare Aeroport Brașov
Alexandru Anghel - Director
Adresă: B-dul Eroilor nr.5
Telefon: 0268-410777 ini 212, 447 sau 0268-418739
Fax: 0268-475576
Email: alexandru.anghel@cjbrasov.ro

Direcția drumuri județene și servicii publice
Mihai Lucian Pascu - Director executiv
Adresă: Bd. Eroilor nr.5, Camera 115
Telefon: 0268-410777 int. 103 sau 0268-411797
Fax: 0268-475576
Email: mihai.pascu@cjbrasov.ro

Serviciul lucrări de întreținere și investiții pe drumurile județene
Nicolae Blaga - Sef serviciu
Adresă: Str. Nicolae Balcescu nr.67, cam 16
Telefon: 0268-410777, int 601 sau 0268-411043
Fax: 0268-475576
Email: nicolae.blaga@cjbrasov.ro

Unitatea judeţeană pentru monitorizarea serviciilor comunitare de utilităţi publice-Autoritatea de transport judeţean de persoane
Dorina Alexandru - Consilier
Adresă: Str. Nicolae Balcescu nr.67
Telefon: 0268-410777
Fax: 0268-475576
Email: dorina.alexandru@cjbrasov.ro

Serviciul gestionare, urmărire, decontare contracte
Liviu Ioan Tudor - Sef serviciu
Adresă: Str. Nicolae Balcescu nr.67, cam 301
Telefon: 0268-410777, int. 603 sau 0268-415075
Fax: 0268-475576
Email: liviu.tudor@cjbrasov.ro

Direcția de sănătate și asistență medicală
Adelina Mihaela Vasioiu - Director executiv
Adresă: Brașov Diaconu Coresi nr. 1
Telefon: 0368-419111
Fax: 0368-419122 sau 0268-474288
Email: adelina.vasioiu@cjbrasov.ro

Direcţia management proiecte
Imelda Toaso - Director executiv
Adresă: Bd. Eroilor nr.5
Telefon: 0268-410777 int 149
Fax: 0268-475576
Email: imelda.toaso@cjbrasov.ro

Petru Nechifor-Moraru - Director executiv adjunct
Adresă: Bd. Eroilor nr.5
Telefon: 0268-410777 int. 154
Fax: 0268-475576
Email: petru.nechifor@cjbrasov.ro

Unitatea de implementare a proiectului - Sistem de management integrat al deseurilor in Judetul Brasov-
Alina Negoescu - Coordonator
Adresă: B-dul Eroilor nr 5, Etaj III
Telefon: 0268-410777 int.200
Fax: 0268-475576
Email: alina.negoescu@cjbrasov.ro

Serviciul invatamant, cultura, turism, sport, culte si relatii externe
Nicoleta Iures - Sef serviciu
Adresă: Bd. Eroilor nr.5 -Camera 101
Telefon: 0268-410777 int. 142
Fax: 0268-475576
Email: nicoleta.iures@cjbrasov.ro

Arhitect Sef
Adrian Emilian Ibănescu - Arhitect sef
Adresă: B-dul Eroilor nr.5 - Camera 108
Telefon: 0268-410.777 int.167; 0268-417369
Fax: 0268-475576
Email: adrian.ibanescu@cjbrasov.ro

Serviciul autorizaţii, avize şi disciplina în construcţii
Octavian Iures - Sef serviciu
Adresă: Str. Nicolae Balcescu nr.67, Camera 10
Telefon: 410777 int.222 sau 0268-412817
Fax: 0268-472305
Email: octavian.iures@cjbrasov.ro

Birou urbanism amenajarea teritoriului
Daniela Botoman - Sef birou
Adresă: N.Balcescu nr.67, cam. 8
Telefon: 0268.410.777 int. 214
Fax: 0268-472305
Email: daniela.botoman@cjbrasov.ro

Compartimentul protecţia mediului
Adina Filip - Coordonator
Adresă: Str. Nicolae Balcescu nr.67, Camera 3
Telefon: 0268-410777 int.166
Fax: 0268-471903
Email: adina.filip@cjbrasov.ro

Evenimente în desfășurare